Stagelab

Sahne Ardındaki İnovasyon

STAGELAB sahne teknolojilerinde dünya standartlarını referans alan; mekanik, elektronik ve ileri teknoloji deneyimlerini uzman mühendis kadrosuyla birleştirerek özel sistemler tasarlayan, geliştiren ve üreten bir platformdur. Aynı zamanda global alanda kalitesini ispatlamış markaların ürünlerini danışanlarına sunan STAGELAB sahne mühendisliği gerektiren yapılarda mekanik olarak hareketli, sabit veya portatif sistemleri Ar-Ge, üretim ve yazılım süreçlerinden geçirerek en doğru çözümü uygular.

STAGELAB çeşitli etkinliklerle iç içe olan performans ve kültür merkezlerinde, opera binalarında, tiyatrolarda, müzik salonlarında ve çok amaçlı salonlarda sessiz, hızlı, güvenli çalışacak teknik ekipman geliştirme konusunda yetkindir. STAGELAB, danışanlarına başlangıçtaki konseptten kuruluma, onları güvenli, basit ve kolay monte edilen çözümler üretmek için bilgi ve tecrübe sağlamaya yardımcı olur.

STAGELAB’in misyonu, danışanlarının ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan standart ve özelleştirilmiş yenilikçi evrensel çözümler sunmaktır.

STAGELAB’in vizyonu, yerel ve ulusal alandaki sektöründe takip edilen ve örnek alınan bir ikon olmaktır.

Ürünlere Git

İlgili Projeler